סה"כ פורסמו: 7357 מאמרים
שם משתמש: סיסמה:
זכור אותי
שכחת סיסמה? | הרשמה
26/05/2024 | 00:00

קידום אתרים לשנת 2017

גרסה להדפסה
דרג מאמר זה


כמות המידע ברשת הוא עצום. בלתי נתפס ממש. על כל ביטוי מתחרים כל כך הרבה עמודי אינטרנט וחלקם הגדול כלל אינו שייך לעסקים. לכן קידום אתרים לעסקים היא משימה מורכבת מאין כמוה. והצלחה במשימה הזו היא הרבה פעמים לשון המאזניים בין הצלחת העסק – לבין דשדוש ואף כישלון.


בכל חודש, מחפשים אותך אלפי לקוחות פוטנציאליים (ובתחומים מסוימים גם עשרות אלפי או אפילו מאות אלפים) הרושמים, במילים שלהם, שהם מעוניינים בשירות או במוצר שלך. אבל, יש רק 10 תוצאות בעמוד הראשון של Google ורק אחוז זניח מהגולשים מגיע לעמוד השני, אם בכלל. שלא לדבר על כך שהמקום הראשון בעמוד הראשון שמור רק לעסק בודד. במילים אחרות, בזמן שהגולשים מחפשים את השירותים שלך, הם מוצאים דווקא את המתחרים שלך – שזוכים בלקוח.


אז כיצד נוכל להצליח לבלוט מעל כולם? באמצעות הדבר היחיד שיש לך ואין למתחרים שלך: האמת הפרטית של העסק שלך. ומיד נסביר.


אין דרך אחת להתקדם על חשבון המתחרים. קידום אתרים בגוגל לעסקים הוא לא נוסחה מתמטית. אם הנוסחה הייתה אחידה, כולם היו נוקטים באותה הגישה וכאמור, המקום בעמוד הראשון מוגבל ורק העשרה הראשונים היו מופיעים בו. לכן, מנועי החיפוש השונים ו-Google בראשם נותנים לכל עסק את הצ'אנס שלו, בתמורה להתחשבות מצד בעלי האתר בדרישות של מנועי החיפוש:
  1. תקן – כאמור, כמות המידע ברשת הוא כה גדול, עד שמנועי החיפוש משוועים להכוונה שתעזור להם לעשות סדר בבלאגן. תקינות הקוד, הרישום לשירותי Analytics וכלי ה-Webmaster ושילוב של קודים ו-Meta Tags הנדרשים על ידי מנועי החיפוש הם תנאי בסיסי להצלחה. לא ניתן לקדם אתר בלי להחיל על האתר שלך את התקן הנדרש. אך התקן לבדו לא מבטיח כל תוצאה, כפי שנראה בהמשך.

  2. תוכן – מנועי החיפוש אינם גולשים בשר ודם. ולכן, הם ניזונים מהתוכן שבאתר שלכם. ככל שהתוכן יותר איכותי, יותר מדבר אל הגולש ויותר מספק את המענה לשאילתות חיפוש אפשריות – כך הסיכוי שמנוע החיפוש יבחר להציג את האתר (או עמוד ספציפי בתוך האתר) בראש תוצאות החיפוש. כל משווק ומקדם אתרים יודע ש-"התוכן הוא המלך!" ושואף לתוכן רב, איכותי, עדכני ולא פחות חשוב מכך – מתעדכן בתדירות קבועה. מנועי החיפוש שואפים להציג מידע עדכני, ולא מידע מלפני זמן רב.

  3. התנהגות הגולש – המטרה של מנוע החיפוש היא לספק לגולש תוצאות שמהוות תשובה טובה לשאילתת החיפוש שלו. ולכן, מבחינת מנוע החיפוש, התפקיד של אתר האינטרנט של העסק שלך הוא לספק את התשובה הזו לגולש – טוב יותר מהמתחרים. וכיצד מנוע החיפוש יודע אם הגולש מצא באתר שלך את מבוקשו? בפשטות, מנוע החיפוש עוקב אחר תנועת הגולש בתוך האתר ומסיק מתוך ההתנהגות שלו האם הוא מצא את מבוקשו, בהקשר של הביטוי שהוא חיפש לפני שנכנס לאתר. נשמע מסובך? אפשר לחשוב על כך במונחים מוכרים: האם הגולש שהה באתר שניות בודדות לפני שסגר אותו או האם הוא בילה דקות ארוכות בכל עמוד שהגיע אליו, קרא את התוכן והתעניין? האם הגולש מילא טופס יצירת קשר? או אולי ביצע הזמנה בחנות הוירטואלית, או שפשוט נרשם לרשימת התפוצה? כל ההתנהגויות הללו נמדדות על ידי מנוע החיפוש ונלקחות בחשבון בעת מתן הדירוג לאתר. המשקל של התנהגות הגולש בקביעת דירוג אתרים נמצא בעליה מתמדת והמשקל של האינטראקציה של הגולש עם התוכן שבאתר קיבל חיזוק נוסף בעדכון המהפכני ש-Google החילו על האלגוריתמים שלהם (Hummingbird).

  4. קריטריונים נוספים – ותק הדומיין שלכם, קישורים שנכנסים לאתר ומהווים למעשה המלצה עליו (שימו לב, זה תחום קצת מסוכן וניתן אף לקבל עונש על קישורים נכנסים שאינם רלוונטיים), מהירות טעינת האתר והתמונות שבו... קריטריונים אלו ונוספים משתתפים בקביעת הדירוג של מנועי החיפוש ובסוף את תוצאות קידום האתר.


אם כן, חברה מקצועית המספקת שירותי קידום אתרים תצטרך להתאים את האתר שלכם לתקן הנדרש (שמשתנה ומתפתח ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, ד"א), לעקוב אחר תנועת הגולשים ולהסיק מסקנות בנוגע להתנהגות שלהם בתוך האתר (ממש כמו שעושה מנוע החיפוש), לפקח על התוכן שבאתר ולדאוג שיהיה תוכן איכותי (ומתעדכן באופן רצוף) ולטפל גם בנושאים הרבים הנוספים המקיפים את האתר ומשתתפים בקידומו של האתר (ואשר מתעדכנים מעת לעת).


תגיות:

בחירת דומיין לאתר
בל בעל עסק יודע, שנוכחות אינטרנטית מתחילה מדומיין מוצלח. אז בואו נראה מה זה בכלל דומיין? ...
שירותים מנוהלים
שואפים לייעל את הפעילות של העסק שלכם ולנהל אותו בצורה הרבה יותר טובה? זה הזמן שלכם ...
אפטיל וורקס לימודים מקוונים,...
השיטות להרוויח כסף באינטרנט צוות אפטיל וורקס תתחילו כבר היום לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט 050-9557488 https://makingmoneyfromeverything.com
איך להוריד אחוזי שומן
איך להוריד אחוזי שומן
איך להוריד אחוזי שומן ציון המאמר: 4.34/5 441 הצבעות מה זה "אחוז שומן", ומהי
שמלות ערב לנערות
שמלות ערב לנערות
שמלות ערב לנערות ציון המאמר: 4.35/5 438 הצבעות גיל ההתבגרות זוהי התקופה היפה והזוהרת
שמלות ערב להשכרה
שמלות ערב להשכרה
שמלות ערב להשכרה ציון המאמר: 4.35/5 437 הצבעות כאשר אתן צריכות לחפש שמלה אשר
שמלות כלה וערב לחתונה
שמלות כלה וערב לחתונה
שמלות כלה וערב לחתונה ציון המאמר: 4.35/5 437 הצבעות שמלות ערב לחתונה זו בד"כ אחת מהחלטות שגורמות לנשים הרבה התלבטויות
טיפול זוגי לזוגות צעירים
טיפול זוגי לזוגות צעירים
טיפול זוגי לזוגות צעירים ציון המאמר: 4.35/5 438 הצבעות ככל הנראה כיום, השאלה בטיפול זוגי לזוגות צעירים אינה השאלה "זה
  • מאמרים דומים
  • מאמרים נוספים של shamaaim.seo
  • אודות shamaaim.seo
  • מידע נוסף

אודות shamaaim.seo

לא סופק מידע נוסף.

מידע נוסף

מאמר זה נכתב באתר רובו - תכנים שגולשים כותבים. באפשרותך למצוא מאמרים דומים בתוך קטגוריית אינטרנט תקשורת ו עיצוב אתרים ו פיתוח אתרים ו קידום אתרים או על ידי צפייה בכרטיס המחבר . אם יש לך הערות, הארות באפשרותך לפנות למחבר המאמר [ shamaaim.seo ] באמצעות דוא"ל shamaaim.seo@gmail.com
שם הכותב:
סה"כ כתב: [ 2 ] מאמרים
שווה קריאה
סרטי מתיחות
סרטי מתיחות
סרטי מתיחות ציון המאמר: 4.59/5 415 הצבעות בשנת 1978 נהרו 750 אלף ישראלים לראות את "ישראלים מצחיקים"
קרמבו
קרמבו
קרמבו ציון המאמר: 4.59/5 415 הצבעות בוא נהרוג כמה אגדות: הקרמבו לא פותח בישראל, לא גדל פה
מוזיקת הטראנס
מוזיקת הטראנס
מוזיקת הטראנס ציון המאמר: 4.59/5 415 הצבעות איך אומרים "קרחנה" באנגלית? יש איזה ביטוי חמוד – "גואינג
מכונית סובארו
מכונית סובארו
מכונית סובארו ציון המאמר: 4.59/5 419 הצבעות בשנות ה-80 לכל ישראלי שני הייתה סובארו. כולם אומרו שזה
תרבות הצריכה בישראל
תרבות הצריכה בישראל
תרבות הצריכה בישראל ציון המאמר: 4.59/5 414 הצבעות תרבות הצריכה של רבים מאיתנו לא נובעת מצורך אמיתי

ניווט מהיר

מדורים

הכי נצפה

רובו

RSS RSS | כל הזכויות שמורות רובו תכנים שגולשים כותבים | מאמרים 2017-2011 © תוכן הכותבים מופץ ברשיון Creative Commons